Adelina Tahiri pranon se ka gjetur dashurinë: Jam shumë e dashuruar (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka pranuar mbrëmjen e djeshme në “Top Show Magazine”, se është mjaft e dashuruar, dhe se për momentin fokusi i saj është marrëdhënia, dhe jo karriera.

Prej 3 vitesh Adelina ishte shkëputur nga muzika, dhe arsyeja paska qenë e madhe. Ajo ka gjetur princin e ëndrrave.

Si rrallëherë, ajo e ka pranuar lidhjen që e bën kaq të lumtur bukuroshen nga Kosova.

“Më trajton si princeshë. Është lidhje e gjatë dhe serioze, dhe jam shumë e dashuruar. Si asnjëherë tjetër. Unë e kam gjetur princin, për mua është mashkulli ideal. Për të jam e përkryer”,-ka treguar Adelina.

Partneri i këngëtares, nuk ka lidhje me fushën e artit, siç ajo vetë ka treguar. Adelina ka lënë një fije dyshime, se çifti është para hedhjes së një hapi të rëndësishëm siç është martesa. /b.l/noa.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP