Si është “Procesi sportiv” pa Marinën? Rrëfehet Manushi

Ikja e moderatores Marina Vjollca nga televizioni Top Channel dhe “Procesi sportiv” bëri shumë bujë pas gjithë këtyre vitesh si pjesë e ekranit të Top-it, shkruan Bordo.al. Por, si e ka përjetuar bashkëprezantuesi i emisionit sportiv të së hënës Edi Manushi, largimin e saj drejt televizionit Klan?

I pyetur mbi këtë temë në programin “Wake Up” Manushi tregon se i mungon dhe e ka marrë malli për të. Ja si është shprehur ai: “Më mungon, janë 10 vite bashkëpunim. Shkoj në zyrë dhe tani ajo nuk është aty. Marina ka bërë edhe emisione të tjera, por pjesën më të madhe të karrierës televizive e ka pasur tek “Procesi sportiv”.

 

Sigurisht që Manushit i mungon Marina Vjollca më shumë se kujtdo në  Top Channel. Moderatorja ka treguar se ai e ka ndihmuar dhe mbështetur shumë për të qenë pjesë e stafit të programit sportive në këto 10 vite.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP