Big Mama shtyn dasmën, ja arsyeja pse

Dasma e Big Mama-s, si një prej eventeve të përfolura për t’u mbajtur në vjeshtë, është shtyrë. Lajmi u përhap me shpejtësi pasi u mësua se festa e beqarisë, e cila ishte menduar të organizohej në shtator, nuk u bë. Por arsyet nuk u mësuan, përveç një thashethemnaje që qarkulloi se Besiana Kasemi kishte nevojë për më shumë kohë për t’u përgatitur.

Por cila është e vërteta? Pse u shty dasma?

Në ceremoninë e 15-vjetorit të grimierit të njohur Armend Ramadani, përballë mikrofonit të Prive, Big Mama ka thënë se nuk di asgjë për shtyrjen dhe as se kur do të martohet: “Vlorijan, m’beso që nuk di asgjë. Jam në një lidhje, ke qenë i pari që e kuptuar, ta kam pruanur ty…” – i drejtohet ajo gazetarit të Klan Kosova, Vlorijan Halili, por nuk jep asnjë detaj më shumë:

“Kur të vijë koha, më lër ta shijoj beqarinë, shiko sa mirë jam, pa burrë, po eci, po shkoj, po kënaqem… “ – thotë ajo me të qeshur, po me siguri di diçka më shumë për dasmën, vetëm se nuk do ta bëjë publike: “I vjen koha edhe asaj…” – thotë Big Mama më në fund, por kur është kjo kohë?

Ka akoma kohë…

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP