Pa energji elektrike nesër disa pjesë të Gazi Babës dhe Ilindenit

Disa vendbanime në komunat Gazi Babë dhe Ilinden nesër në pjesë të caktuara të ditës do të jenë pa energji elektrike për shkak të intervenimeve të caktuara teknike.

Pa energji elektrike nesër prej orës 06:15 deri në orën 08:15 do të jenë shfrytëzuesit e një pjese nga vendbanimet: Dërma, Ura e Mralinit, subjektet juridike: “Bitollska Mlekara”, “Naova”, “Zhito Altan” “Vajomag” në komunën e Gazi Babës dhe shfrytëzuesit e një pjese nga vendbanimet: Idrizovë, Dërma, Mralinë, Kadino, si dhe subjektet juridike: Burgu “Idrizovë”, “Pilko”, Majami”, “Mak-lift”, “Pivar” “Makpetrol Idrizovë” dhe “Ana kom” në komunën e Ilindenit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP