Juventus – Torino, formacionet

Derbi mes Juvetnusit dhe Torinos do të zhvillohet sonte, nga ora 20:45, në kuadër të xhiros së gjashtë të Serie A

E përditshmja sportive italiane, Tuttosport,  ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave, përcjell Express.

Massimiliano Allegri, trajneri i Juventusit, prapë do t’i besojë sulmuesit argjentinas, Gonzalo Higuainit në sulm edhe pse ai nuk ka realizuar gol në javët e fundit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP