Lansohet kamera që mundëson gjetjen e këndit ideal për foto (FOTO)

Në vend të një ekrani tradicional dhe një këndi për gjetjen e kuadrit ideal, kamera e Take Frame mund të ndahet dhe përdoret për të kornizuar me dorë ose për të prerë fotot sipas dëshirës tuaj.

Në këtë kamerë, asnjë port USB nuk është i dukshëm, kështu që ne jemi duke supozuar që përdoruesit ose do të jenë në gjendje të lidhin direkt pajisjen me një kompjuter për transferimin e fotove, ose nëpërmjet rrjetit WiFi.

take_frame_camera

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP