I dyshuari për vrasjen e shkupjanes në Gostivar, vetë është paraqitur në polici

38 vjeçari B.G. mbrëmë vetë është paraqitur në Stacionin Policor Çair duke e pranuar fajin se e ka kryer vrasjen e shkupjanes Senada R. (27) e cila gjatë paradites së djeshme u gjet e vdekur në Gostivar, informojnë nga MPB, njofton Portalb.mk.

Sipas policisë, 38 vjeçari, paraprakisht ka qenë në lidhje jashtëmartesore me të ndjerën, ndërkaq sipas materialeve të mbledhura, shkupjani është dyshuesi kryesor për vrasjen e 27 vjeçares.

LEXO: Trup i një gruaje të pajetë është gjetur në një rrugë të Gostivarit

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP