Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira, paradite do të ketë kushte për reshje lokale të shiut me intensitet të ulët.

Ndërsa, pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Erë e fortë do të fryejë në drejtimin perëndimor dhe jugperëndimor. Temperaturat ditore do të arrijnë deri 32 gradë Celsius, ndërsa prej nesër pritet një mot më stabil dhe rritje të vogël të temperaturave.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP