DPHM: Mot jostabil në rajonin Ohrit-Strugës dhe Dibrës

Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike sot pasdite kumtoi se një masë jostabile ajrore vjen nga rajoni i Shqipërisë dhe lëviz drejtë Maqedonisë.
Vranësira jostabile ka në pjesën jugperëndimore të shtetit dhe janë përfshirë rajoni i Ohrit-Strugës dhe Dibrës.
Nga fundi i ditës dhe në orët e mbrëmjes pritet mot jostabil ta përfshijë tërë shtetin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP