“Thuaji Mourinhos se po vij”

Rikuperimi i Zlatan Ibrahimoviç po vazhdon me ritme të shpejta dhe dita kur do të rikthehet në fushë është gjithmonë e më afër.

Rikuperimi i Zlatan Ibrahimoviç po vazhdon me ritme të shpejta dhe dita kur do të rikthehet në fushë është gjithmonë e më afër.

Suedezi nuk kishte qëndruar asnjëherë kaq gjatë, larg fushave të blerta dhe po punon shumë që të rikthehet sa në shpejt dhe në nivele të larta, pavarsisht moshës që nuk është më aleate e tij.

Në një video të postuar në profilin e tij në Tëitter, Ibra shfaqet duke punuar në pistën e vrapimit, ndërsa ka edhe një mesazh për Jose Mourinhon.

“I thuaj Jose-së se unë po vij”, ishte diçitura që shoqëronte videon e suedezit, mnjë sinjal i qartë ky për trajnerin portugez të United, që tani duhet t’i gjejë vend edhe Ibrës në 11-shen e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI MOBIL