Këto janë 10 këngët më të klikuara të kësaj vere (Video)

Vera që po lëmë pas ka qenë e mbushur përplot me projekte të reja muzikore, disa single e shumë prej tyre edhe bashkëpunime.
Ekipi i emisionit Mirage ka përgatitur një storie përmes të cilës ka renditur top 10 këngët më të dëgjuara të kësaj vere.

Renditja është bërë bazuar në numrin  e klikimeve që këngët kanë marrë, duke u renditur prej 10 deri në numrin 1.

Në videon e mëposhtme mund të mësoni se cilat janë 10 këngët më të klikuara të kësaj vere dhe kush kryeson listën.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP