Chelsea me super përforcim nga Arsenal (FOTO)

Chelsea kërkon mesfushorin e Arsenalit, Alex Oxlade-Chamberlain.

Chelsea është duke këmbëngulur që ta transferojë Alex Oxlade-Chamberlain nga Arsenal.

“The Sun” raporton se “Blues” janë të gatshëm të paguajnë gati 40 milionë euro për blerjen e reprezentuesit anglez, përcjell “Lajmi.net”.

Chamberlain ka njoftuar menaxherin e Arsenalit, Arsene Wenger se nuk dëshiron të nënshkruajë kontratë të re me Arsenalin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP