Barcelona me dy përforcime nga Bundesliga, nuk është Dembele (FOTO)

Barcelona po kërkon dy përforcime nga Bundesliga pa e llogaritur Ousmane Dembelen nga Borussia Dortmund.

Mundo Deportivo raporton se përfaqësues të Barcelonës në fundjavën e kaluar ishin në Gjermani, përkatësisht kanë shikuar ndeshjen mes RB Leipzig dhe Schalkes.

Klubi nga La Liga në këtë ndeshje ka vëzhguar: Leon Goretzka (Schalke) dhe Naby Keita (RB Leipzig). /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP