Neymar vjen me driblimin e vitit (VIDEO)

Çmendurit e Neymar me Parisin nuk kanë të përfunduar, në ndeshjen e mbrëmshme braziliani ka shënuar dy gola dhe ka dhënë dy asiste duke fituar edhe një penallti.

Por, ai ka dhuruar edhe spektakël me driblimet e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP