Roma me super-transferim nga Barcelona (FOTO)

Roma është një transferimi interesant nga Barcelona.
Sipas informacioneve të fundit të “Calciomercato”, romanistët janë afër marrëveshjes me Munir El Hadaddi.

Verdhekuqët kanë intensifikuar bisedimet dhe akordi pothuajse është arritur, përcjell “Lajmi.net”.

Munir nuk ka minutazhë të mjaftueshme te Barca, ndërsa te Roma mund të gjejë hapësira më të mëdha.

Kryeqytetasit janë ende në kërkim të zëvendësuesit të Mohamed Salah, i cili kaloi te Liverpool.

download

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP