Lacazette shënon pas 2 minutave për Arsenalin (VIDEO)

Alexandre Lacazette ka shënuar gol pas vetëm 2 minutash lojë.

Ylli francez ka debutuar në mënyrën më të mirë të mundshme duke shënuar në aksionin e parë serioz për topçinjtë.

Transferi më i shtrenjtë në histori të Arsenalit tregoi formë të lartë edhe në ndeshjet parapërgatitore.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP