Zyrtare, Juventusi largon një super lojtar (FOTO)

Tomas Rincon është larguar nga Juventusi.

Lajmin e bën të ditur Torino përmes një postimi, në të cilin njofton se ka kompletuar transferimin e mesfushorit të Juventusit, Tomas Rincon.

Torino ka transferuar 29 vjeçarin në formë huazimi me opsionin e blerjes në fund të sezonit, njofton Albeu.

Mesfushori u transferua te “Zonja e Vjetër” në janar nga Ganoa, por dështoi të zë vend në 11 startuese të Allegrit, i cili tani i është bashkuar rivalëve të qytetit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP