Aksident hekurudhor në Egjipt, mbi 20 të vdekur

Një aksident hekurudhor mes dy trenave ka ndodhur në Aleksandri të Egjiptit, raporton Anadolu Agency (AA).

Aktualisht, raportohet për mbi 20 të vdekur dhe dhjetëra të plagosur.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP