Shkëndija e fillon sezonin me fanella të reja kundër Vardarit

Fanella e re për sezonin garues 2017/2018 Shkëndija edhe sezonin e ri garues 2017/2018 do të vishet nga prodhuesi i veshjeve sportive Macron. Kompania italiane në bashkëpunim me përfaqësues të klubit kanë dizajnuar model të ri të fanellave zyrtare.

Fanella e parë me ngjyrat tradicionale kuqezi do të “debutojë” të shtunën në Tetovë kundër Vardarit, ndërsa së shpejti do të dalë në shitje në Fan Shopin zyrtar të klubit, për çka opinioni do të njoftohet në kohë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP