Juventus transferon mbrojtësin e njohur të Series A (FOTO)

Juventusi ka identifikuar zëvendësuesin e Leonardo Bonuccit.

Pasi dështoi ta transferojë Kostas Manolas nga Roma, Juventus nuk është larguar nga kryeqyteti italian.

Kjo pasi që drejtuesit bardhezi janë afër marrëveshjes me mbrojtësin e Lazios, De Vrij, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas informacioneve të fundit nga Italia, Juve është pranë kryerjes së transferimit me 20 milionë euro.

Kjo është shifra minimale që e kanë kërkuar drejtuesit e Lazios, ndërsa kanë mbetur për t’u diskutuar edhe disa bonuse tjera.

schermata-2016-08-29-alle-01-47-58

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP