A do të jetë ky filmi më i mirë horror për 2017?

“Mother!” apo ndryshe Nënë! është një film që ende nuk është publikuar, mirëpo ka pritshmëri të mëdha Mother! është një film i zhanrit horror-triller i shkruar dhe me regji të Darren Aronofsky. Filmi ka protagoniste aktoren e njohur dhe fituesen e çmimit Oscar Jennifer Lawrence, si dhe shumë aktorë tjerë të famshëm si Javier Bardem, Michelle Pfeiffer, Ed Harris, Kristen Wiig e Domhnall Gleeson, shkruan rtv21.tv. Filmi shfaq një histori rrëqethëse të një çifti që trazohen nga disa mysafirë të paftuar. Në kinema do të mund ta ndjekim me datën 15 shtator, mirëpo një pjesë të shkurtër për të parë se çfarë na pret mund ta shohim qysh tani:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP