Skuadra e njohur e “thyen” bankën për Neymarin, paguan klauzolën e tij

Paris Saint Germian janë duke u përgatitur për të “thyer” bankën për sulmuesin e Barcelonës, Neymar.
Skuadra franceze dëshiron që më çdo kusht ta ketë Neymarin në ‘Parkun e Princave’, e për këtë janë të gatshëm të paguajnë klauzolën e tij.

Lajmi e ka konfirmuar gazetari i njohur italian, ‘GianlucaDiMarzio’.

PSG ka qenë e lidhur prej kohësh me Neymarin, por ky i fundit një vit më parë vendosi të nënshkruajë kontratë të re me Barcelonën.

Kujtojmë se klauzola e Neymarit te Barcelona është 222 milionë euro.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP