E lë Barcelonën, transferohet te Interi (FOTO)

Arda Turan mund të jetë zëvendësuesi i Ivan Perisic te Interi, që është pranë kalimit te Manchester United në Premierligë.
Sipas Corriere dello Sport, Ausilio po hulumton gjithë Evropën për përforcime, por atij i është ofruar reprezentuesi i Turqisë, Turan, i cili është i tepërt ndaj kërkesave në Barca.

Një kalim te Inter, do të preferonte edhe Turan, që e ka të vështirë të luftojë për vendin e titullarit te Barcelona me lojtarë si Messi, Suarez e Neymar./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP