Me “Be The One” Dua Lipa mahniti pjesëmarrësit e Festivalit “Benicassim” (VIDEO/FOTO)

Mbrëmë Dua Lipa ka performuar në Festivalin Ndërkombëtar të Muzikës “Benicassim”, në qytetin Benicassim të Spanjës.

Lipa përmes rrjetit të saj social “Instagram”, ka shpërndarë disa fotografi përmes të cilave njoftoi se ka performuar atje.

Benicassim është një vend turistik në bregdetin spanjoll ndërmjet Valencias dhe Barcelonës, ku mbahet Festivali i Muzikës.

Pre-show Benicassim.

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

 

 

Main stage madness! Thank you Benicassim. Last night was a dream 💕✨ Shot by @pixielevinson

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP