Këshilla mjekësore – Problemet me aknet, shkaktarët dhe trajtimi i tyre

Aknet janë problem i lëkurës që më së shumti shfaqet në pubertet.
Sa shpesh shfaqen aknet? Cila është mosha më e prekshme nga aknet?

Cilët faktorë ndikojnë në shfaqjen e tyre?

Si mund t’i largoni ato?

Në videon më poshtë do të mund të kuptoni gjithçka në lidhje me aknet, te kush shfaqen më shumë, cilët njerëz kanë nevojë për trajtim mjeksor e shumë këshilla të tjera, shkruan Lajmi.net.

Shikojeni.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP