Dasma madhështore e Miranda Kerr me themeluesin e Snapchat (Foto)

Modelja e njohur Miranda Kerr ka publikuar imazhet e para të dasmës me themeluesin e rrjetit social Snapchat, Evan Spiegel.
Bukuroshja dukej mahnitëse në fustanin e bardhë, të dizajnuar nga Dior, frymëzuar nga Grace Kelly, shkruan DailyMail, transmeton Lajmi.net.

Dasma e çiftit Kerr-Spiegel, u bë në oborrin e shtëpisë së Evanit dhe ishte një ambient intim me vetëm 45 miq dhe familjar të ftuar në këtë ceremoni.

Miranda ishte shumë e lumtur për fustanin, në prononcimin e saj për Vogue ajo ka thënë “Sinqerisht, unë nuk mund të kisha imagjinuar një veshje më të bukur për dasmë”.

Dita e dasmës për çiftin kishte filluar me një orë të yogas për të dy, Mirandën dhe burrin e saj, kurse përfundoi me karaoke.

Privatësia e kësaj dasme ishte siguruar në mënyrë të detajuar, duke e mbuluar edhe kopshtin e shtëpisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP