Kagawa nënshkruan me klubin e njohur nga Liga e Kampionëve

Shinji Kagawa ka konfirmuar të ardhmen e tij në Borussia Dortmund.
Shinji Kagawa ka nënshkruar kontratë të re në Borussia Dortmund.

Mesfushori ka konfirmuar të ardhmen e tij te klubi nga Bundesliga.

Kagawa ka zyrtarizuar marrëveshjen e re në Dortmund deri më 30 qershor të vitit 2020. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP