“Këpurdhat” lansojnë dy këngë nga albumi “N’trip” (VIDEO)

Bendi “Kërpudhat” kanë lansuar dy këngë të reja nga i albumi i dytë “N’trip”. Grupi premton se do të vazhdojë me lansimin e këngëve tjera në ditët në vijim.

Dëgjim të këndshëm:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP