Ja tri ilaçe shtëpiake për thembrat e çara (Video)

Thembrat e qara janë dukuri e shëmtuar dhe shkaktojnë dhimbje të forta. Por, pavarësisht se në treg ekzistojnë mijëra produkte për shërimin e tyre, shumë pak e kryejnë funksionin e vet.

Mënyra më e mirë për t’i shëruar ato është ajo natyrale, për të cilën ekzistojnë tri ilaçe që mund t’i përdorni.

Shikoni videon më poshtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP