BMW Seria 8 ua “heq” trunin me bukuri (Foto)

Para debutimit zyrtar të modelit të prodhuar, BMW vazhdimisht është duke reklamuar konceptin e ri të Serisë 8, që do të lansohet përfundimisht vitin e ardhshëm.

I lansuar në muajin maj, modeli i ri është prezantuar edhe në Goodwood Festival of Speed.

Këto janë disa fotografi të reja nga kjo ngjarje në të cilin shkëlqimin më të madh e pati BMW.

bmw-2_1499124767-8352402

bmw-7_1499124766-5115862

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP