E pabesueshme, fatkeqësitë natyrore incizohen live (Video)

Këto fatkeqësi natyrore ndodhin kudo nëpër botë, mirëpo gjithmonë ato që ndodhin papritur, janë më të rrezikshmet, shkruan Lajmi.net.
Është e pabesueshme se si njerëzit në çaste të tilla kanë arritur të incizojnë me kamerat e tyre, duke i mbajtur kështu si dokument në të ardhmen për historinë.

Frikë e paspjegueshme për ata që kanë qenë prezentë, megjithatë në të njejtën kohë, forcë për ta tejkaluar.

Disa video nga përmbledhja nuk përfshijnë drejtpërdrejtë njerëz, si vetëtimat që kapin ndërtesat e mëdha, apo uji i detit që rrëmben shtëpitë në breg.

Shikojeni videon më poshtë për t’u njohur më shumë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP