Finalja e Kardifit, ndeshja e fundit për yllin e BBC te Reali? (FOTO)

Finalja e Kardifit do të jetë speciale për shumë arsye për yllin e Real Madridit, Gareth Bale. Pos faktit që luhet në atdheun e tij, finalja e Ligës së Kampionëve ndaj Juventusit mund të jetë ndeshja lamtumirëse e Bale te Reali.

Sipas mediave spanjolle, Bale ka testin e madh të shtunën e ardhshme dhe nëse nuk e kalon atë, do të largohet në verë, përcjellë “Lajmi.net”.

Florentino Perez nuk i duron më lëndimet e tij dhe kjo është arsyeja e madhe se pse Bale është kaq pranë largimit.

Skuadra më favorite për shërbimet e tij është Manchester United.

b

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP