Një makinë në Tetovë është djegur

Gjatë mbrëmjes së djeshme në Tetovë është djegur një makinë me targa të Zvicrës, e drejtuar nga S.K (48) nga Shkupi.

Policia ka njoftuar se S.K dhe disa persona tjerë që kanë qenë në vendngjarje kanë lokalizuar zjarrin, por nuk kanë arritur të shpëtojnë pjesën e përparme të makinës.

Hetim në vend ngjarje ka bërë ekip i SPB Tetovë, por ende nuk janë zbuluar arsyet që kanë shkaktuar shpërthimin e zjarrit.

Po punohet në zbardhjen e rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP