“Çmendet” Barcelona, largon gjashtë futbollistë pas eliminimit nga Juventusi (FOTO)

Katalunasve iu kanë dështuar gjashtë transferimet që erdhën me shumë bujë.

Bëhet fjalë për Andre Gomes, Denis Suarez, Paco ALcacer, Lucas Digne, Samuel Umtiti dhe portieri Cillessen, përcjellë “Lajmi.net”.

Dëshpërimi më i madh vjen nga Gomes dhe Alcacer, të cilët në total kanë kushtuar 75 milioinë euro.

Më poshtë e keni grafikën e publikuar nga “Sport.es”, ku që të gjashtë lojtarët pritet të largohen në verë. /Lajmi.net/

289027

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP