Haradinaj: Toni Kuka, Majlinda dhe Nora, sot ma keni rrit zemrën

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka uruar xhudistet kosovare për fitoren e medaljeve në Poloni.

Ish-kryeministri, i cili aktualisht gjendet në Francë, ka thënë se vajzat nga Peja janë inspirimi i tij.

Postim i plotë:

Majlinda Kelmendi dhe Nora Gjakova, janë nderi dhe kranaria e shqiptarëve!

Janë inspirimi im!

Toni Kuka, Majlinda dhe Nora, sot ma keni rrit zemrën!

Ja u paça borxh dedikimin e fjalët e mira për mua!

Unë besoj në ju dhe në popullin tim!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP