Hiqni njollat e ngjyrës në këmisha vetëm me këtë përbërës

Të gjithë besoj mërzitemi shumë kur një njollë “shkatërron” këmishën tonë të preferuar. Sado mundohemi që të pastrojmë, njolla sërish mbetet aty dhe vështirë se hiqet.

Pasi keni provuar të gjithë mënyrat e mundshme, ne ju sugjerojmë të provoni të hiqni njollat me një produkt, që të gjithë e kemi  në shtëpi.

Provoni të hiqni njollat e këmishave me përbërësin e pastës së dhëmbëve. Procedura është fare e thjeshtë.

Aplikoni një pjesë të saj në njollë dhe lëreni të veprojë për 24 orë. Lajeni këmishën tuaj të nesërmen. Do të keni një këmishë sikur e keni blerë nga dyqani të re, të pastër dhe mbi të gjitha pa atë njollën e tmerrshme që kishte më parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP