NRG Band publikon “Balkanbooty” (VIDEO)

NRG Band ka sjellë sot projektin më të ri të titulluar “BalkanBooty”.

Kënga më e re është ritmike dhe vazhdon ta përcjell si gjithmonë stilin e veçantë si në çdo projekt të tyre, përcjell Koha.net.

Muzika dhe teksti është realizuar nga vetë këngëtari Besnik Qaka.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP