Di Maria bën ‘çmendurinë’ nga gjuajtja e lirë, shikoni çfarë goli ka shënuar (VIDEO)

Angel Di Maria ka shënuar gol të jashtëzakonshëm, nga rreth 30 metra.

Ylli i Paris Saint-Germain, Angel Di Maria ka shënuar super gol nga goditja e dënimit, në takimin në mes të Angers dhe PSG.

Argjentinasi shënoi në minutën e 28 në këtë takim, për epërsinë 0-1 të parisienëve.


Angel Di Maria Goal HD – Angers 0-1 PSG – 14… by livescoreIn

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP