Publikohet traileri i serisë së shtatë i ‘Game of Thrones’ (Video)

Një ndër serilet më të shikuara në botë “Game of Thrones” do të shfaq premierën e parë të sërisë së shatë më 16 korrik 2017.

Ndërsa jemi në pritje deri në verë që ai të shfaqet në kinematë botërore HBO ka sjellë trilerin e ri të serisë.

Nga pamjet e para të serisë të publikuara nga HBO, e cila është titulluar “Ecja e gjatë” ne mund ta shohim Cersein, Daenerysin dhe Jon Snoë në një bisedë të gjatë me Iron Throne, transmeton Syri.net.

Shikojeni promon e kësaj pjese.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP