Zgjidhni syzet në përputhje me formën e fytyrës (FOTO)

Fytyra ovale-Syzet me dizajnin e fundit “cat-eye”, janë një aksesor modern , dedikuar juve që keni një fytyrë vezake, si Olivia Palermo.

Fytyra në formë zemre-Angelina Jolie provon se syzet “aviator” janë një zgjedhje elegante për ju që keni një fytyrë “heart-shaped”.

Fytyra rrumbullake- Syzet me skelet drejtkëndor janë një zgjedhje shik për ju që keni fytyrë rrumbullake si Mary Kate dhe Ashley Olsen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP