Meshkuj, në pranverë guxoni të kuqen në garderobë

Ngjyra më mashkullore pas blusë, e kuqja ka tendencën ta trembë gjininë mashkullore ndinëse ajo sunon podiumet që prej disa sezonesh, shkruan Bordo.al.

Zakonisht meshkujt kanë venë drejt ngjyrave të errta ose nuancave të blusë, rrallë përdorin në veshjen e tyre ngjyra të ndezura. Por pranvera, stina e ngjyrave, është periudha më e mirë për të guxuar këtë diçka ndryshe.

Gjeni në galerinë tonë të fotove disa elemente që mund t’ju ndrojnë mendjen.

delloye_050_747_isoc_v2_300_jpg_5647_north_1024x_white gq_72_123_2_jpg_9736_north_1024x_white gq_france_07_040_jpg_6673_north_1024x_white-1 hermesweb_jpg_940_north_1024x_white lacosteweb_jpg_8096_north_1024x_white monclerweb_jpg_4359_north_1024x_white

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP