Bomber për pranverën

Bomber për pranverën 2017 janë një nga tendencat më të forta, të zgjedhura nga stilistët dhe jo vetëm.

Siluetat oversize, të shkurtra, pas trupit, me copë kundër ujit apo të dekoruara me stampime femërore, do të ishte mëkat të mos kishe një lloj të tillë në dollap, shkruan Top Channel.

Në galerinë e fotove mund të zgjidhni disa nga variantet më në modë të momentit, për të parë dhe se kush është i duhuri për ju.

1488893953_acne studios (1) 1488893976_herno 1488893986_marni 1488894016_moncler 1488894038_r13 1488894081_see by chloe

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP