Fillon protesta e Opozitës, mijëra njerëz marshojnë drejt Kryeministrisë

Mijëra qytetarë kanë nisur të grumbullohen para kryeministrisë për të protestuar kundër qeverisë.
I pari që është nisur drejt sheshit, është grupi i mbështetësve të partisë Aleancë ‘Kuq e Zi’.

Në krye të protestuesve qëndron kryetari i tyre, Kreshnik Spahiu, ndërsa pietet që të tjerë protestues të bashkohen me njëri tjetrin dhe së bashku të marshojnë drejt kryeministrisë.


Kreshnik Spahiu udhëheq karvanin e protestës by news-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP