Gëzim Kelmendi dhe profesori i historisë debatojnë ashpër për Skënderbeun (Video)

N’Kosovë Show e udhëhequr nga Shpëtim Desku vjen me emisionin e ri për vitin 2017.

Mysafirë të pjesës së parë së këtij emisioni ishin deputeti Gëzim Kelmendi dhe Prof.Dr. Zeqirja Idrizi. Ata debatuan ashpër rreth asaj nëse Skënderbeu është hero.

Ndërsa në pjesën e dytë vjen grupi i burrave me defa nga Istogu, të cilët luajnë me këtë instrument të pazakonshëm për meshkujt.

Për më tepër shikojeni emisionin e plotë…

One thought on “Gëzim Kelmendi dhe profesori i historisë debatojnë ashpër për Skënderbeun (Video)

  1. o historian tregojem qfar historiani je cili esht data e lindjes se ismail qemajilt qe nuk edin asni historian nuk edin daten kur ka lind

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP