Dua Lipa dhe Sean Paul sjellin “No lie” (VIDEO)

Revista Billbord ka vlerësuar lartë bashkëpunimin e këngëtares kosovare Dua Lipa me këngëtarin e famshëm botëror Sean Palu, për këngën e tyre “No lie” duke publikuar një version të klipit të këngës i cili së shpejti pritet të gjendet edhe në YouTube.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa, ka kohë që ka publikuar versionin audio të këngës “No lie” që është në bashkëpunim me këngëtarin e famshëm botërorë Sean Paul, por klipi i këngës akoma nuk është publikuar në Youtube.

Të gjithë ju që dëshironi më herët të shihni klipin e këngës “No lie” atë mund ta shikoni duke klikuar këtu.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP