Shkupi proteston sot: Liri për Ramushin

Protestë kundër fyerjes dhe padrejtësisë do të mbahet nëse në Shkup, para Ambasadës së Francës.

Këshilli organizativ, me moton “Protestohet sa nuk është bërë vonë” për sot në ora 11:55 ka paralajmëruar protestën.

image-1-copy

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP