Të dështuarat e Golden Globe, ja kush u vesh më keq (FOTO)

Tapeti i Kuq i Golden Globe që u mbajt mbrëmë në Los Angelos, nuk kishte vetëm veshje madhështore, nga ata që të lënë pa frymë me gjithë shkëlqimin dhe rëndësinë e personazhit që e vesh.

Nuk mund të mungonin edhe kësaj here yje, të cilat duket se nuk shkëlqyen edhe aq, duke u cilësuar si të dështuarit e tapetit të kuq në Golden Globe./Bordo.al

golden-globe

golden-globe1

golden-globe2golden-globe3

golden-globe4

golden-globe5golden-globe6

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP