Brad Pitt befason me pamjen e tij në skenën e ‘Golden Globes 2017’ (VIDEO)

Në ndarjen e çmimeve “Golden Globes 2017”, aktori Brad Pitt u shfaq në skenë për të prezantuar filmin e Barry Jenkin, “Moonlight”, që ishte nominuar për ‘Filmin më të mirë dramë’.

Në fillim publiku nuk e kishte mendjen dhe as nuk e priste që Pitt të shfaqej në skenë. Por sapo e kuptuan që ishte ai, menjëherë ovacionet u rritën duke e emocionuar edhe vetë aktorin i cili për një moment u bllokua.

Kjo në fakt ishte dalja e parë në ekran për Pitt pas gjithë trazirave me ndarjen e tij nga Angelina Jolie. Sigurisht që aktori nuk foli aspak për jetën e tij personale por duartrokitjet ishin të gjitha për ta mbështetur atë në këtë fazë të vështirë të jetës.

Ndërsa duket se këtë periudhe trazirash në jetën e tij private  ai nuk po e përballon aq lehtë, dhe kjo u vu re edhe në pamjen e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP