Maqedoni, viktima e parë nga i ftohti

I ftohti merr viktimën e parë në Maqedoni. Bëhet fjalë për të pastrehun 68 vjeçar Jordan Trajkovski, vdekjen e të cilit e ka njoftuar miku i tij i pastrehë.

Policia ka konfirmuar se sot në ora 9:27, personi A.J. i cili ishte i punësuar si roje në objektin e afërt të poliklinikës “Jane Sandanski” ka denoncuar rastin se tek vendi i punës së tij ka ardhur i pastrehu J.T. dhe e ka informuar se ka vdekur shoku i tij gjithashtu i pastrehë me Jordan Trajkovski.

Ndihma emergjente mjekësore ka arritur në vendngjarje dhe vetëm se ka konstatuar vdekjen e tij.

Me urdhër të Prokurorit Oublik, trupi i të pastrehut është dorëzuar në autopsi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP