Disa dashurohen për…

“Disa pinë cigare, të tjerë pinë alkool, të tjerë drogohen dhe të tjerë dashurohen. Çdonjëri vetëvritet në mënyrën e vet!”

 

Thënie nga poeti i mirënjohur spanjol, Gabriel García Marquéz

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

VERZIONI DESKTOP